Üle kolme kuu kodus võitnud Napoli kinkis Juventusele hooaja teise kaotuse (1)

Itaalia kõrgliigas järjest kolm kaotust saanud Napoli teenis üle pika aja võidulisa, kui kodus pandi 2:1 seisuga paika liigaliider Torino Juventus.

Viimati oktoobris (!) Serie A-s kodumängu võitnud Napoli ja Juventus alustasid väga rahulikult. Mitte kordagi varem pole sel hooajal Juventus avapoolajal ilma raamilöögita jäänud, aga täna nii juhtus.

Teisel poolajal läks asi tulisemaks ja 63. minutil viis Piotr Zielinski pärast Wojciech Szczesny tagasihoidlikku tõrjet kodumeeskonna juhtima. Kui Lorenzo Insigne 86. minutil uhke tabamuse järel teise lõi, siis tundus, et Juventuse kael on murtud, ent ei. Koguni kaheksandat liigamängu järjest suutis Cristiano Ronaldo värava lüüa, kuid sellest punktideks ei piisanud.

Napolist sai Lazio kõrval teine meeskond, kes sel hooajal Juventuse alistanud on.

Napoli - Juventus 2:1 (0:0)