Ukraina riigipea tänas UEFA-t toetuse eest ning väljendas solidaarsust Superliigale vastu seismisel (0)

Ka EJL ning mitmed Eesti klubid on pakkunud Ukrainale igakülgset abi ja toetust. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi tänas telefonikõnes UEFA presidenti Aleksander Ceferini jätkuva toetuse eest kohalikele sportlastele ja abi eest kohaliku kõrgliiga taaskäivitamisel.

Zelenskõi sõnul oli jalgpallivõistlustega alustamine riigile oluline, sest see on julguse ja vastupidavuse ilming tänastes keerulistes tingimustes. Ühtlasi hindas president kõrgelt UEFA abi kohalikele jalgpallinoortele pakutud erinevate võimaluste eest.

REKLAAM

Zelenskõi väljendas solidaarsust UEFA-ga ka niinimetatud Superliigale vastu seismisel. "Jalgpalli põhiolemus on muude asjade seas ka lootus, solidaarsus ja rõõm ning see on olulisem kui raha ja üksikisikute privileeg," lausus Ukraina riigipea.

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) on omalt poolt pakkunud Ukrainale igakülgset abi ja toetust. Aprilli algul soetas EJL kodumängu piletitulu eest ligi 13 tonni toiduabi. Valge kaardi päeval tehti toetusaktsioon sõjapõgenikele ning suvel toimus Eesti jalgpalli suursponsori Rimi toetusel Ida-Virumaal laager, millest võtsid osa Ukraina noored jalgpallurid.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK