Üheksameheline II liiga sats kukutas Elva karikasarjast (0)

Kahel eelmisel karikahooajal poolfinaali jõudnud FC Elva (Esiliiga) piirdus seekord avaringiga, kus kaotas penaltitega FC Tallinnale (II liiga).

Elva avas 1/64-finaalkohtumises võõrsil skoori juba kuuendal minutil, aga viis minutit hiljem FC Tallinn penaltist viigistas.

Esimesel poolajal jäid pealinlased vähemusse, kuna väravavaht Maksim Suhhomjatnikov eemaldati. Kohtumine läks 1:1 viigi tõttu lisaajale ja 101. minutil sai punase kaardi ka David Datov, nii et FC Tallinn lõpetas kahemehelises vähemuses.

Kodumeeskond, kelle ridadesse kuulub mitmeid Premium liiga kogemusega mängijaid, suutis aga matši penaltiseeriani viia ja seal 6:5 parem olla.