UEFA otsustas: suvine EM lükatakse edasi, U17 turniir veel küsimärgi all (1)

Foto: UEFA

Euroopa Jalgpalli Liit (UEFA) otsustas, et eelolevaks suveks planeeritud EM-finaalturniir lükatakse edasi järgmisesse aastasse. EM peetakse 2021. aasta 11. juunist 11. juulini.

Norra alaliidu kaudu avalikkuseni jõudnud uudise tausta kommenteeris Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak, kes märkis, et otsus oli üksmeelne. Läbi arutati seitse erinevat stsenaariumit, mille rakendumine sõltub sellest, kuidas õnnestub koroonaviiruse leviku tõkestamine.

"Ühtegi täiskasvanute võistlust ära ei jäeta. Mis puudutab meie teemat ehk U17 finaalturniiri, siis nii U17 kui ka U19 turniiri osas lõplikku otsust ei tehtud. Selge on aga, et turniir ei toimu siis, kui ta oli plaanitud. Võidakse edasi lükata, võidakse ka ära jätta," sõnas Pohlak.

Pohlak kinnitas, et praeguse seisuga ei jäeta ära ka Rahvuste liigat. Koduse Premium liiga osas on välja töötatud kolm alternatiivset plaani, kuidas liigaga edasi minna. "Tänase jooksul esitan need EJL juhatusele teadmiseks, seejärel alustan klubidega kõnelusi ja millalgi tutvustan seda projekti avalikult. Tuleme nendega välja võib-olla siis, kui nakatunute hulk enam ei kasva," sõnas Pohlak.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

purgeenius   •  
(88.196.182.***)
jah, mängiga jalka asemel parem koronat. 2 inimest 1+ meetri kaugusel, kui mängijad asetsevad laua vastastahkude juures.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK