Udune Albion | Liverpool ei mahu sümboolsesse alg11-sse isegi siis, kui pruukida halastavat meetodit (üleskutse vaatajatele!) (3)

Arsenal ja Manchester United on tagasi Premier League'i keskmes nagu 90ndate lõpus ja 2000ndate alguses. Mille poolest aga praegune rivaliteet toonasest erineb? Kuhu ja miks on kadunud siiras viha? Asja arutavad Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

"Udune Albion" ootab ka vaatajate küsimusi Premier League'i kohta, mida saate esitada pühapäeviti Soccernet.ee Instagrami kanalis!

Inglismaa Premier League'is leidis eelmisel nädalal aset kolm kohtumist niiöelda tippkuuiku meeskondade vahel, millest kaks (Manchester City - Tottenham Hotspur, Arsenal - Manchester United) olid väga haaravad ja üks (Liverpool - Chelsea) üldse mitte. Milliseid kõrgusi võib tänavu püüda Erling Braut Haaland ning mis on Liverpooli ja Chelsea hädisuse tagamaad?

REKLAAM

Saate lõpetuseks aga arutelu teemal, kus konsensuse leidmine absoluutselt võimatu. Nimelt on saatejuhid kokku pannud Premier League'i senise hooaja sümboolse koosseisu, ent kasutanud erinevaid meetodeid.

Järvela alg11 on ilma klubiliste piiranguteta ning sisaldab lõpuks viie erineva meeskonna mängijaid, aga ei ainsatki jalgpallurit Tottenhamist, Liverpoolist või Chelseast. Kanguri meetod nõuab koosseisu, mis koosneb 11 erineva klubi mängijatest, mis, tõsi küll, Liverpooli ei päästa.

Seoses viimase teemaga paluvad taskuhäälingu tegijad ka lugejate-vaatajate-kuulajate abi! Nagu Järvela saates kirjeldab, pange senise hooaja põhjal kokku ka enda sümboolne alg11, aga NB! selline, kuhu ei tohi ühestki meeskonnast kuuluda üle ühe mehe! Koosseisud saatke veebilehe sharemytactics.com või mõne muu seesuguse abiga vormistatult aadressile kristjan-jaak.kangur@soccernet.ee ning kui arvestatav valik koos, avaldame need.

"Udune Albion" on 30 minutit jalgpallikütet ainult Inglismaa vutielu rütmis. Saade jõuab eetri järel ka Soundcloudi, Spotifysse ja Apple Podcasti.

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

Lamemaalane   •  
(46.131.52.***)
Liverpooli ründajatel puudub särts, Salah on täitsa ära vajunud, oleks võinud ta rahaks õigel ajal teha, nüüd vist mugav leping taskus, võtab rahulikult.
Wingback   •  
(213.180.19.***)
Terve meeskonna kesk- ja kõrgemaealised on nagu tühjaks pigistatud sidrunid sel hooajal ning lisaks on ports vigastusi. Ilmtingimata vajab tiim sel suvel noorenduskuuri ja päris mitmed mehed offload'i ja meeskond vajab uuesti ehitamist suvest alates. See saab olema pikk teekond ja täitsa huvitav kas Klopp'le antakse seda võimalust teha või otsitakse keegi uus selleks teekonnaks.

Podcastis häris enam see "vana hea suur vastaseis" - ManU vs Arsenali ülespuhumine, nagu vahepealsete hooaegade City vs Liverpooli võitlused poleks olnud midagi nii erilist? Pigem vastupidi, on olnud palju kurjem heitlus ja mõlemad on pidanud ka erakordselt kaunist jalgpalli näitama nende aastate jooksul.
Lisaks unustasid härrased ära vahepealsed Chelsea liigavõidud. Premm pole ainult ManU ja Arsenal, kaugeltki mitte podcasti mehed!
ZinedineZidane   •  
(88.196.65.***)
Klopi trennid ja nõudmised äkki on mängijatest sidrunid teinud, aasta kaks on hea, siis tekib läbipõlemine.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK