Turmtule alla sattunud Özil: mina otsustan, millal lahkun, mitte teised inimesed (1)

Mesut Özil. Foto: arsenal.com

Londoni Arsenali poolkaitsja Mesut Özil vihjas, et lahkub klubist hiljemalt pärast järgmist hooaega ehk alles siis, kui tema leping lõppeb. Kas ja kui palju 31-aastane Özil järelejäänud aja jooksul mänguaega teenib, sõltub eelkõige temast endast.

Özil ei mänginud pärast koroonapausi Arsenali eest ainsastki kohtumist. Klubi peatreener Mikel Arteta sõnul on põhjused jalgpallialased, kuid märkimist väärib asjaolu, et kõrgepalgaline Özil, kes teenib 350 000 naelsterlingu suurust nädalapalka, ei soovinud koroonapandeemia ajal sissetulekut kärpida. Sama teed läksid paljud Arsenali mängijad, aga just Özili nimi kerkis suures plaanis avalikkuse ette. Ta pälvis palju kriitikat.

"Mängijad tahtsid selles olukorras anda oma panuse, aga meil oli vaja rohkem infot. Seda meile ei antud," rääkis Özil intervjuus The Athleticule. "Kõik olid sellega justkui päri, aga samas see oli nii kahtlane. Oleksin palgakärpega nõus olnud, kui see olnuks vajalik ning jalgpalli ja finantsilised väljavaated selgemad. Tormasime sellesse olukorda ilma põhjaliku arutluseta," lisas Özil.

Ta jätkas: "Kõigil, kes olid selles olukorras, oli õigus teada kõike: miks see toimub ja kuhu see raha läheb? Kuid meile ei öeldud piisavalt üksikasju ja pidime lihtsalt otsustama. See juhtus liiga kiiresti ja seal oli palju survet. Palgakärbe ei olnud õiglane, eriti noorte kuttide jaoks, ja ma keeldusin. Mul on kodus laps ja perekond, kelle ees on mul kohustused."

REKLAAM

Sellegipoolest on seitsme aasta eest Real Madridist Arsenali kolinud Özil Londoni suurklubis õnnelik. "Asjad on olnud keerulised, kuid ma armastan Arsenali. Mina otsustan, millal ma lahkun, mitte teised inimesed. Ma annan selle klubi jaoks kõik, mis mul on anda. Sellised olukorrad ei murra mind, need teevad mind ainult tugevamaks. Olen näidanud varem, et suudan meeskonda tagasi tulla, ja näitan seda nüüd uuesti," selgitas Özil.

1 kommentaar

N.I.G.G.A   •  
(90.191.166.***)
Joeli poiss!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK