Tunnikontroll | Kas oskad nimetada kõik EM-ide poolfinalistid? (1)

Näe, siin on pisikene vihje! Äkki aitab see koondis (ning üleval olev number) tunnikontrolli lahendada. Foto: UEFA EURO 2020 Twitter

Kui poleks olnud koroonaviirust, siis oleksid just saanud läbi Euroopa meistrivõistluste poolfinaalid Wembleyl ning me ootaks juba põnevusega paari päeva pärast toimuvat finaalmatši. Teatavasti läks selle plaaniga aga pisut kehvasti ning seetõttu anname teile võimaluse meenutada, mis riikide koondised on EM-idel üleüldse jõudnud nii kaugele.

Tänases tunnikontrollis saate niisiis nimetada 17 Euroopa riiki. Tundub lihtne? Seda arvasime ka meie ning seetõttu tuleb sul lisaks riikidele nimetada ka aasta, mil riik kõige edukam oli. Väike ülesanne juures, kuid midagi võimatut ei tohiks olla. 

Ühesõnaga on sinu ülesanne panna esiteks kirja aastaarv ning seejärel koondise nimi ehk kui tegu oleks maailmameistrivõistlustega, siis sobiksid vastusteks "2018 Prantsusmaa" või "1930 Uruguay", kuna mõlemad võitsid tol aastal MM-i. Aga ära unusta, et tarvis pole vaid meistreid, vaid kõiki, kes on pääsenud nelja parima sekka. Väikseks abiks on vasakus tulbas olemas ka turniirid, millal vastav tiim viimati oma parimale positsioonile jõudis ning paremas tulbas on näha, mis kohal paikneb koondis praeguses FIFA edetabelis.

Aga mis siin ikka seletada, hakka aga pihta! Sul on seekord aega korralikult (20 minutit), nii et mõtle rahulikult ning küll kõik meelde lõpuks tuleb. Kivi kotti!

REKLAAM

NB! Kuigi vasakus tulbas on kirjas viimase tiitlivõidu/hõbemedali/poolfinaalipileti aasta, siis reaalsuses saab vastuseks panna ka varasemalt teeninud tulemus. (jällegi, kui tegu oleks MM-i tunnikontrolliga, siis sobiksid vastusteks nii "1962 Brasiilia" kui ka "2002 Brasiilia").

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

Siik   •  
(131.207.242.***)
Mina klassifitseeriks, seda mittetöötavana, sest kui nt. 1 õige vastus on: 'Tšehhi / Tšehhoslovakkia (1x meister)' ilma ühtegi sümbolit valesti panematta, siis see on liiga range nõue, et see mäng oleks nauditav!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK