Tunjov vaatas pingilt, kuidas SPAL võitis üleminutite penaltist (1)

Georgi Tunjovi koduklubi SPAL alistas Serie B viiendas voorus koduväljakul Vicenza 3:2. Narvast pärit ja äsja koondisedebüüdi teinud Tunjov jälgis kohtumist varumeestepingilt.

Vicenza asus kohtumist 21. minutil Nicola Dalmonte väravast juhtima, kuid 38. minutil viigistas seisu Alessandro Murgia. Seisuga 1:1 esimene poolaeg ka lõppes.

Kui teist poolaega oli mängitud napid viis minutit, viis Riccardo Meggiorini külalised taaskord ette, kui 60. minutil oli Mattia Valotil vastus olemas. Mäng paistis juba viigisadama poole tüürivat, kuid 90+2. minutil patustas oma karistusalas Antonio Cinelli ning Lucas Castro realiseeris penalti, tuues SPAL-ile 3:2 võidu.

Tunjov sel hooajal koduklubi eest veel minuteid teeninud ei ole.