Tunjov tegi üheksaväravalises trilleris hiilgava mängu (0)

Itaalia Primavera 2A liigas alistas Georgi Tunjovi koduklubi SPAL koguni 6:3 Venezia. Endine Narva Transi poolkaitsja oli osaline kahes väravas.

Tunjov saatis 32. minutil Venezia väravasse kauglöögi, tehes seisuks 2:0. Hooaja esimese värava löönud Tunjov sai 48. minutil kirja ka väravasöödu, kui tema nurgalöögi järel pani Paolo Cannistra tabloole numbriteks 4:0.

Seejärel läks mäng ootamatult põnevaks, sest Venezia lõi 14 minuti sees kolm väravat ning 64. minutiks oli SPALi edu vaid üheväravaline. Lõpuks võttis kodumeeskond siiski kindlalt oma. Eesti U19 koondislane vahetati välja 72. minutil. Portaali tuttomercato24 hinnangul oli Tunjov väljaku üks kolmest parimast mängijast, kes sai hindeks "7".

SPAL on tabelis viie vooru järel seitsme punktiga neljandal kohal. Venezia U19 meeskonnal on veel punktiarve avamata.

Saksamaa U19 liigas alistas Kieli Holstein 3:1 Dresdeni Dünamo. Mattias Männilaan sekkus platsile 77. minutil, Markkus Seppik kaasa ei teinud. Holstein on 14 meeskonna konkurentsis üheksandal kohal.

Aleksandr Šapovalov mängis esimese poolaja, kui Freiburgi U17 meeskond kaotas koduväljakul koguni 0:4 Augsburgi eakaaslastele. Freiburg on tabelis eelviimane.