Tunjov tegi täismängu, aga SPAL-i noored said valusa kaotuse (0)

Georgi Tunjov. Foto: SPAL-i kodulehekülg

Itaalia U19 meistriliigas ehk Primavera 1-s kohtus Ferrara linna klubi SPAL-i esindus 23. voorus AC Milani eakaaslastega ja kaotas 0:1. Kohtumise ainsa värava lõi 83. minutil Gabriele El Hilali.

Eesti koondise poolkaitsja Georgi Tunjov kuulus SPAL-i U19 meeskonna algkoosseisu ja tegi kaasa terve kohtumise. Paide Linnameeskonnast mullu sügisel laenulepingu algusel aastaks SPAL-iga liitunud ründaja Kristofer Piht sekkus 67. minutil.

Kaotus oli SPAL-i U19 meeskonna jaoks valus. Nad on turniiritabelis kuuendal real, aga tänane vastane AC Milan nihkus nüüd seitsmendaks ja kaotab SPAL-ile ainult kuue punktiga. Primavera hooaja lõpetab aga play-off, kuhu jõuavad just kuus paremat.

SPAL võib esikuuikust välja langeda juba selle vooruga, sest neist võib mööduda hetkel kaheksandal kohal asetsev Empoli, kes mängib pühapäeval võõrsil Genoaga. Põhihooaeg koosneb 30 voorust.