Tunjov ja Carrarese lõpetasid pika pausi, ent viigilaine ähvardab tähtsa koha käest võtta (1)

Georgi Tunjov. Foto: Carrarese Calcio

Poolkaitsja Georgi Tunjovi tööandja Carrarese pääses Itaalia kolmandas liigas sel aastal esmakordselt väljakule, kuid võõrsil ei saadud Grosseto käest enamat 0:0 viigist.

Itaalias on jaanuari jooksul hulgaliselt madalamate liigade mänge edasi lükatud, mistõttu ka Carrarese käis Serie C-s viimati platsil 22. detsembril. Toona suudeti otsesest konkurendist Pontederast ning väärt panuse andis sellesse ka teise värava löönud Tunjov. Tänane viik tähendab aga, et viiest viimasest kohtumisest koguni neljas on lepitud ühe punktiga.

Tunjov kuulus Carrarese algkoosseisu, ent vahetati 54. minutil välja. Carrarese on pidanud 21 kohtumist ja asub liigatabelis üheksandal kohal. Tähtis on jääda püsima esikümnesse, sest kui liigatsooni võitja kerkib Serie B-sse, siis järgmised üheksa meeskonda saavad kõrgema liiga pääset püüda sõelmängude kaudu. Heitlus on tihe, sest klubid kohtadel seitsmendast seitsmeteistkümnendani mahuvad kõigest üheksa punkti sisse.

REKLAAM
1 kommentaar

Kervin Kull   •  
(88.196.108.***)
Käit mängis ka eile Rumeenias.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK