Tunjov alustas uut hooaega kaotusega, Vaikla selja taha löödi kolm palli (0)

Georgi Tunjov hooajaeelses kohtumises. Foto: SPAL / Facebook

Eestlased võõrsil pidid pühapäeval kaotusvalu tundma, kui Itaalias palliv Georgi Tunjov koos leivaisa SPAL-iga alistusid Regginale ning Kanadas Edmontoni väravat kaitsev Andreas Vaikla jäi alla York Unitedile.

Mullu Serie C klubi Carrarese juures laenul olnud Tunjov naasis uueks hooajaks SPAL-i, kellega alustati pühapäeval Serie B hooaega. Eelmise hooaja 15. kohal lõpetanud SPAL võõrustas Regginat, kes oli neist ühe koha võrra edukam.

6-kordne internatsionaal Tunjov alustas kohtumist pingil, aga sekkus mänguga 70. minutil, kui tablool vaatas otsa 0:3. Üheksa minutit hiljem lõi SPAL ühe värava tagasi, kuid enamaks polnud eestlase koduklubi suuteline.

Eesti koondist kolm korda esindanud Vaikla võttis Kanada kõrgliiga 20. vooru kohtumises York Unitedi vastu enda väravast välja kolm palli, eestlase koduklubi Edmonton lõi vastastele kaks väravat.

Edmonton jätkab tabeli põhjas, kolm punkti võtnud York United edestab neid üheksa silmaga.