Tugevuselt kolmandas liigas mängiv Burton Albion šokeeris Premier League'i klubi juba teisel minutil, aga ... (0)

Inglismaa tugevuselt kolmandal liigatasemel mängiv Burton Albion oli lähedal üllatustulemusele, kuid Premier League'i klubi Aston Villa tuli liigakarikasarjas kaotusseisust välja ning pääses viimastel minutitel löödud väravate toel kolmandasse ringi.

Koduväljakul mänginud Burton Albion haaras juhtohjad juba teisel minutil, kui skoori tegi Colin Daniel. Aston Villa viigivärav sündis 39. minutil Ollie Watkinsi jalast. Tundus, et edasipääseja selgub penaltiseerias, kuid eeldatav soosik sai viimastel minutitel oma tahtmise ja ootamatult keerulise võidu, sest alles 88. minutil skooris hiljuti klubiga uue lepingu sõlminud kapten Jack Grealish ning teisel üleminutil lõi viimase naela Burton Albioni kirstu Keinan Davis.

Haarava penaltiseeria pakkusid omavahel kohtunud Bournemouth ja Crystal Palace - 11:10 võiduga lahkus tänavu esiliigas palliv Bournemouth, seejuures eksisid penaltiseerias nii Bournemouthi väravavaht Asmir Begovic kui Crystal Palace'i puurilukk Wayne Hennessey. Bournemouthi mängumees David Brooks realiseeris näiteks kaks penaltit.

Kolmandasse ringi pääsesid ka Premier League'i klubid Newcastle United ja West Ham United. Newcastle alistas Ryan Fraseri debüütväravast Blackburn Roversi 1:0 ning West Ham oli Sebastien Halleri kahe ja Felipe Andersoni ühe tabamuse toel 3:0 parem Charlton Atheticust.