Tüdrukute U17 koondis tegi Balti turniirile unelmate alguse, aga lõpuks viigistas (0)

U17 koondis möödunud sügisel. Foto: Brit Maria Tael (arhiiv)

Tüdrukute U17 koondis tegi täna Riias alanud Balti turniirile unelmate alguse, aga leppis lõpuks Lätiga 2:2 viigiga.

Eesti haaras kohe avaminutil juhtohjad, kui Liisa Merisalu võrku sahistas. Neljandaks minutiks oli Eestil juba 2:0 eduseis, kui Emilija Sofija Druvina palli oma väravasse saatis. Paraku ei suutnud Eesti juhtohjadest mängu lõpuni kinni hoida - 28. minutil lõid lätlased oma esimese ning 53. minutil teise värava, mis jäi ka kohtumise viimaseks.

Homme kohtub naiste U17 koondis seal samas Riias Leedu eakaaslastega.

Läti U17 - Eesti U17 2:2 (1:2)
28. Signija Šenberga, 53. Diana Suvitra - 1. Liisa Merisalu, 4. ov. Emilija Sofija Druvina

Eesti algkoosseis: Katriin Saulus, Aiki Suits, Tuuli Tasa, Sandra Liir, Hanna Liisa Sulg, Teisi Toomsalu, Anette Laureen Linnuste, Marta Raidna, Kärt Hüdsi, Liisa Merisalu, Kadri Reinik.
Vahetusest: Birgit Pajumäe, Carmen Elisabeth Loime, Valeria Liik, Danata Sestrem, Anna-Liisa Joandi, Sofja Zamorskaja, Anastasija Fjodorova.