Transis testimisel viibiv Golovljov lõi viigimängus Legioni vastu värava (galerii!) (0)

Narva Trans ja Tallinna Legion tegid Taliturniiril 1:1 viigi. Aastail 2018-2019 Transi eest Premium liigas 19 väravat löönud Eduard Golovljov, kes praegu viibib narvalaste juures testimisel, avas 13. minutil skoori Tagantpoolt 13. ehk 78. minutil 17-aastane noortekoondislane Andrei Smirnov viigistas.

Juba 5. minutil oli Legionil võimalus skoor avada, kuid Richard Aland tõrjus Nikita Andrejevi penalti. Läbi ei saadud ka traumadeta, teiseks poolajaks Artem Levizi asemele Legioni postide vahele tulnud Rene Merilo mäng kestis vaid kaks minutit ning siis pidi ta uuesti väljakult lahkuma. Tema asemel naases väravasse Levizi.

Trans avaldas tänase koosseisu koos kuue testitava nimedega juba ennelõunal. Lisaks Golovljovile kuulusid nimekirja eelmisel hooajal Tartu Tammekas mänginud Daaniel Maanas ja tunamullu Tammeka särki kandnud Akim Sairinen, samuti mitmest Eesti klubist tuttav Jasper Uwaegbulam ja 21-aastane Moldova ründaja Ivan Tšumatšenko.

Huvitavaima nimena näitas end Legioni eest leedulasest keskkaitsja Sigitas Olberkis. Eelmisel hooajal Iirimaal Sligo Roversis mänginud 23-aastane Olberkis on aastatel 2017-18 mänginud ka Leedu noortekoondises.

Legion andis lisaks varumehena üles Transist lahkunud väravavahi Aleksei Matrossovi, kes aga platsil ei käinud. Vahetusest sekkusid teiste seas klubi oma kasvandikud, kuid viimastel aastatel Tallinna Flora U21-s mänginud Daniel Fedotov ja Ivan Timofejev.

Mitteametlik protokoll (EJL-i kodulehelt):

24. jaanuaril kell 14.00 EJL-i jalgpallihallis

JK Narva Trans - Tallinna JK Legion  1:1 (1:0)
13. Eduard Golovljov - 78. Andrei Smirnov

Realiseerimata penalti: 5. Nikita Andrejev (Richard Aland tõrjus)

Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Rein Väin, Silver Suup

Trans: Richard Aland (87. Maksim Pavlov), Martin Käos, Daaniel Maanas, Roman Nesterovski (46. Akim Sairinen), Artjom Škinjov, Raivo Saar (76. Arseni Kovaltšuk), Bi Sehi Elysee Irie (76. Sergei Kondrattsev), Deniss Poljakov, Jasper Uwaegbulam, Aleksandr Zakarljuka (76. Gleb Pevtsov), Eduard Golovljov (46. Ivan Tšumatšenko).
Varus: Maksim Pavlov, Akim Sairinen, Gleb Pevtsov, Ivan Tšumatšenko, Sergei Kondrattsev, Mark Maksimkin, Arseni Kovaltšuk.

Legion: Artjom Levizi (46. Rene Merilo*), Artjom Artjunin (63. Aleksandr Nikolajev), Sigitas Olberkis (63. Andrei Smirnov), Aleksandr Volodin (46. Dmitri Kovtunovitš), Artur Šarnin, Aleksandr Dmitrijev (34. Deniss Vnukov), Pavel Dõmov (46. German Šlein), Kirill Nesterov (63. Ivan Timofejev), Stefan Tšendei (46. Daniel Fedotov), Albert Prosa (46. Nikita Ivanov), Nikita Andrejev (46. Aleksandr Šapovalov).
Varus: Rene Merilo, Dmitri Kovtunovitš, Nikolai Mašitšev, Ivan Timofejev, Aleksandr Nikolajev, German Šlein, Andrei Smirnov, Daniel Fedotov, Nikita Ivanov, Aleksandr Šapovalov, Deniss Vnukov, Aleksei Matrossov.

* Merilo sai teise poolaja alguses vigastada ning tema asemel tuli 49. minutil Legioni väravasse taas Levizi.