Transiga taasliitunud Ivanjušin unistab medalist: kaheksas pole Narva koht, peame seda parandama (1)

Aleksandr Ivanjušin taasliitus Narva Transiga. Foto: JK Narva Trans

Eelmisel hooajal Premium liigas kaheksanda koha saanud Narva Trans teatas, et klubiga taasliitus 28-aastane äärekaitsja Aleksandr Ivanjušin, kellega sõlmiti üheaastane leping.

Ivanjušin mängis Transis ka 2020. aastal, saades siis Premium liigas kirja 25 mängu. Viimased kaks aastat kuulus äärekaitsja Harju Laagri ridadesse. Kokku on Kohtla-Järvel sündinud Ivanjušin mänginud Premium liigas 163 kohtumist ja löönud kaks väravat. Ta on lisaks Transile ja Harjule esindanud ka Jõhvi Lokomotivi, Sillamäe Kalevit ja Nõmme Kaljut.

Kuna tänavu talvel on Transiga liitunud neli Gruusia päritolu mängijat, siis küsiti ka Ivanjušinilt, kas tal on Gruusia juured. "Ei. Keegi on vist midagi sassi ajanud. Võib öelda, et näen välimuselt natuke grusiini moodi välja, aga mitte iseloomult," lausus Ivanjušin klubi kodulehele antud intervjuus.

Ivanjušini sõnul ei ole klubis aastate jooksul väga palju muutusi toimunud. "Siin on palju tuttavaid nägusid, aga on ka uusi. Näen, et noorte jalgpall on Narvas tõusuteel ja esindusmeeskond võitis eelmisel aastal karika. Tahtsin siia tagasi tulla, sest mulle kõik meeldis ja sobis," sõnas Ivanjušin, lisades, et on ise aastatega enesekindlust ja kogemusi juurde saanud.

REKLAAM

Ivanjušini sihid Transiga on kõrged. "Loodan, et muutun veel enesekindlamaks ja suudan olla kasulik nii kaitses kui rünnakul. Tahan, et Narva oleks esikolmikus. Mida oleme viimastel aastatel näinud? Kaheksas koht. Mis on kaheksas koht? See pole Narva koht. Peame seda parandama," lausus ta.

1 kommentaar

Kane   •  
(91.129.108.***)
Selle aasta trans voib üllatada

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK