Trans saatis oma seni ainsa talvise täienduse kodumaale tagasi (2)

Juri Holubka (palliga). Foto: Liisi Troska

Narva Trans otsustas oma seni ainsa talvise täienduse, 196-sentimeetrise ründaja Juri Holubkaga (23) juba lepingu lõpetada.

Holubka sai eelmisel nädalal toimunud halliturniiri mängus vigastada ja vahetati juba 24. minutil välja, aga Transi peatreener Cenk Özcan selgitas Soccernet.ee-le, et Ukraina ründaja tänase puudumise põhjuseks ei olnud trauma.

"Tema vigastus ei ole tõsine, aga president ja mina otsustasime temaga lepingu lõpetada ning ta läks oma kodumaale tagasi, sest me vajame ründesse - nagu ka äärtele - kiireid mängijaid. Otsime uut ründajat," rääkis Özcan.

Transi koosseisus polnud täna enam ka nelja testitavat, kes mängisid eelmisel nädalal: Rootsi ründajat Cedrik Danhat, endist Levadia poolkaitsjat Kirill Nesterovit, Ukraina ründajat Artjom Radtšenkot ega Venemaa äärepoolkaitsjat Vladislav Sakadejevit.

REKLAAM

"Cedrik Danhat tahtsime siin hoida, aga ta keeldus meie pakkumisest, kuna otsustas tagasi Rootsi minna. Ülejäänud mängijatest otsime paremaid," ütles Özcan.

"Peamised probleemid on meil hetkel mõlemas äärekaitses, mõlemas äärepoolkaitses ja ründes - nendele positsioonidele otsime täiendusi."

SEOTUD LOOD
2 kommentaari

Kribenski   •  
(146.255.181.***)
Kõva mängija pidi olema #SalisteSõnad
Siik   •  
(82.131.114.***)
Transi stiihiline otsustuste mall jätkub ka sel aastal!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK