Tottilt nõu saanud Napoli keskkaitsja: me ei tohi karta Messi talenti (0)

Napoli keskkaitsja Kostas Manolas usub, et meeskond suudab Meistrite liiga kaheksandikfinaali kordusmängus Barcelona staarründaja Lionel Messiga toime tulla.

Manolasel on Messi ohjeldamisega suurepärased mälestused, sest hooajal 2017-18 tuli AS Roma, kus kreeklane toona mängis, veerandfinaalseerias Barcelona vastu välja 1:4 kaotusseisust, kui teenis kodumurul peetud kordusmängus 3:0 võidu. Seejuures oli just Manolas 82. minutil AS Roma kolmanda tabamuse autor.

AS Roma legend Francesco Totti andis Manolasele eelseisvaks mänguks nõu. "Ma kohtusin Tottiga, kes ütles mulle, et üritaksin seda [Messi neutraliseerimist] jälle teha," rääkis Manolas väljaandele La Repubblica. 29-aastane Manolas on enne kordusmängu enesekindel: "Messi tuleb meeskonnana peatada, me ei tohi karta tema talenti. Minu arvates on ta maailma parim."

Napoli ja Barcelona Meistrite liiga kaheksandikfinaali kordusmäng toimub eeloleval laupäeval, 8. augustil Hispaanias. 25. veebruaril toimunud avamäng Itaalias lõppes 1:1 viigiga. Selle paari võitja kohtub veerandfinaalis Müncheni Bayerni või Londoni Chelseaga (avamäng Bayernile 3:0).