Tõsise vigastuse saanud Lipp: võib-olla oli vara 110 protsenti välja panna (1)

Otto-Robert Lipp. Foto: Brit Maria Tael

Raske põlvevigastusega hooaja vahele jätma pidav FC Kuressaare ründaja Otto-Robert Lipp (23) tõdes, et on endast mängudes andnud maksimumi, kuid sagedased traumad pole tema karjäärile hästi mõjunud.

"Meeleolu on kurb," tõdes Haapsalu jalgpallihallis meeskonna mängule Tukumsiga kaasa elama tulnud Lipp Kuressaare kodulehele. "Juba läks väga hästi ja tõusvas joones, tekkis sisemine põlemine ning siis selline suur tagasilöök ja väga kurb juhtum. Ma ei tea, kas oleks võinud ennast treeningmängus tagasi hoida. Me ei läinud seda mängu kergelt võtma, sest esimese mängu saime peksa ning tahtmine oli suur ja meeskond läks mängule täiega peale. Tagantjärele mõeldes võib-olla päris 110 protsenti oli vara välja panna."

Lipp teab varasemast, mis teda nüüd ees ootab. 2020. aastal sai ta osaleda vaid viies mängus, kui purunes tema vasaku põlve ristatiside. "Selles suhtes on hea, et olen selle ühe korra läbi teinud ja tulin sellest edukalt välja," märkis ründaja. "Kindlasti on see uus juhtum ning peab tähelepanelik olema ja hoolikalt taastusravi tegema, aga see lisab ikkagi kindlust, et varasem kogemus on olnud. Loodan, et läheb ka seekord hästi."

Vigastused on Lippu läbi karjääri saatnud ja see on toonud mõnes mõttes kaasa "klaasist mehe" maine.

REKLAAM

"Olen sellele mõelnud," lausus Lipp. "Mis minu vigastusi esile kutsub, on see, et ma mängin hästi suurel kiirusel ja kiiruse kasvades suurenevad ka erinevad jõud väga kiiresti. Kokkupõrkel vastasega on suur jõud, aga ka luudes, lihastes on tugev koormus ja vigastuse oht suureneb päris märgatavalt. See kõik pole mind heasse kohta toonud ja nüüd olen jälle väljaku kõrval."

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

Spordiakadeemia   •  
(145.14.17.***)
Edukat taastumist

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK