Tippklubide radaril oleva Havertzi lepingus on punkt, mis võimaldab tal suvel lahkuda (0)

Foto: Leverkuseni Bayeri Twitter

Bayer Leverkuseni spordidirektor Rudi Voller ütles, et Kai Havertzi lepingus on punkt, mis lubab tal lahkuda juba tänavu suvel, kui teatud tingimused on täidetud.

Saksamaa rahvuskoondislane näitas tänavusel Bundesliga hooajal erakordset klassi, lüües kokku 12 väravat ning andes kuus väravasöötu.

Pärast järjekordset head hooaega on Havertz tõmmanud tippklubide tähelepanu ning tema kosilaste seas on Liverpool, Real Madrid, Müncheni Bayern, United ja Chelsea, kes kõik on allikate sõnul ründavast poolkaitsjast huvitatud. Marca sõnul loodab Leverkusen 21-aastase mängumehe eest saada 100 miljonit eurot.

Spordidirektor Voller loodab veenda Havertzit veel üheks hooajaks jääma, kuid möönab, et klubi ja mängija vahel on vastastikune mõistmine võimaliku ülemineku osas.

REKLAAM

"Pole midagi konkreetset ega midagi hetkel välja öelda. Praeguse seisuga on ta meie mängija," rääkis Voller Bildile. "Meil on oma ideed, me teame, mida ta teha suudab. Ma isiklikult loodan, et ta jääb veel üheks aastaks, kuid tal on lepingus punkt: kui see töötab, võib ta sel suvel minna," lisas ta.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK