Tipphetked ja galerii: Kuressaare ronis raskest seisust välja, mängis eduseisu maha, aga võitis penaltiseerias (0)

Kuressaare edenes Evald Tipneri karikavõistlustel 1/16-finaali, kui alistas dramaatilises mängus Pärnu Vapruse 2:2 lõppenud lisaaja järel penaltiseerias 4:3.

• Vaata mängu tipphetki allolevast videost ja Allan Mehiku galeriid siit või artikli alt!

Koduväljakul mänginud Kuressaare jäi teise poolaja alguses kaotusseisu, aga Sander Laht lõi 90+6. minutil suurepärasest karistuslöögist viigivärava. Lisaajal sai Vapruse kaitsja Martin Kase punase kaardi ja Kuressaare asus Mattias Männilaane väravast juhtima, kuid Vaprus sai 116. minutil viigivärava ja võitja selgus penaltiseerias, kus oli 4:3 parem Kuressaare.