Testid korda saanud KTP-d ootab otsustav nädal (0)

Foto: KTP

Argo Arbeiteri, Hindrek Ojamaa ja Zakaria Beglarišvili tööandja KTP on andnud negatiivsed koroonaproovid ja lubati kolmapäeval tagasi treeningutele.

Sel nädalal oli Ykköneni jätkumine mõnda aega kahtluse all, kuid Soome jalgpalliliit otsustas, et põhihooajaga üritatakse ikkagi ühele poole saada. Sel nädalavahetusel mängitakse viimane ehk 22. voor ja järgmisel nädalal need mängud, mis on varasemast edasi lükatud. Kui peaks juhtuma, et veel mõni matš jääb olude sunnil siiski pidamata, võetakse appi kalkulaator ja hakatakse kasutama erinevaid võrrandeid.

KTP-d ootab seega esialgse kava kohaselt väga tihe lõpusirge: pärast tänast kodumängu Kajaaniga ootab ees kaks võõrsilmängu, kolmapäeval (4.11) Vaasa Palloseuraga ning järgmisel pühapäeval (8.11) FF Jaroga.

Kaalul on pilet Veikkausliigasse. Hetkel on liider Oulu, kes kogunud 44 punkti 20 mänguga; KTP ja Jaro on mõlemad 41 punkti peal, kuid KTP pidanud 19, Jaro aga 20 mängu. Võitja tõuseb kõrgliigasse otse, teist ootavad üleminekumängud ning kolmas jääb tühjade pihkudega.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK