Teniste ja Brann kaotasid kahe eestlase endisele koduklubile (0)

Taijo Teniste. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Taijo Teniste (32) koduklubi Bergeni Brann (Norra kõrgliiga) kaotas treeningmängus 1:3 Aalesundile, kes tõusis uueks hooajaks Norra kõrgliigasse.

Brann läks kohtumist 12. minuti Daouda Bamba väravast juhtima. Üheksa minutit hiljem viigistas Aalesund kothumise ning 29. mänguminutil jäi eestlase koduklubi kaotusseisu.

Teisel poolajal, 80. mänguminutil sündis kohtumise viimane värav, kui Aalesund suurendas eduseisu kaheväravaliseks. Teniste tegi kaasa kogu kohtumise.

Aalesundis mängis aastatel 2007-2009 ning 2010-2012 Enar Jääger ja 2011-2013 aastatel pallis seal ka Sander Post.

Järgmises treeningmängus 1. märtsil on Branni vastaseks Kristiansund. Norra kõrgliigas stardib uus hooaeg aprilli alguses.