Tekko: juhatus säilitas rahu, tegime kõvasti tööd ja see on nüüd tulemus (0)

Foto: Edgar  Kriisk (arhiiv)

Tartu Tammeka kapten Tauno Tekko pakatas pärast kauaoodatud 3:2 võitu Nõmme Kalju üle rahulolust. 11 aastat poldud Kaljut võidetud, 12 aastat poldud viiendana lõpetatud, aga nüüd löödi kaks kärbest ühe hoobiga.

"Nõmme Kaljut polnud üldse keegi Eestis väga pikalt võitnud," rääkis Tekko Soccernet.ee otseülekandes, "teine asi on see, et võib-olla mõne jaoks tundub imelik, et me tähistame viiendat kohta, aga meie jaoks on suur asi Narva profiklubist eespool olla."

Tugev lõpp ja viies tabelirida on seda magusamad, et 1. juunil vajus Tammeka korraks isegi viimasele kohale, aga august roniti auga välja. "Klubi juhatuse poole pealt säilitatakse rahu ja tehakse tööd edasi, ei ole mingit treenerite vallandamist. Oleme kõvasti tööd teinud, noored on arenenud ja see on lõpuks nüüd tulemus," ütles Tekko.

"Teadsime, et ei saa jääda lootma Narva libastumise peale - kõik oli meie endi kätes ja väga super, et selle ära tegime."

REKLAAM

Kalju keskkaitsja Mikk Reintam ei teinud kaotusest väga suurt numbrit: "Hooaeg lõppes nii nagu ta algas - kaotusega -, aga hooaja lõpp üldiselt oli meil tugev ja eurokoht on käes, mis oli peamine eesmärk. Täna mängisid kaks pingevaba meeskonda, oli lahtine ja pealtvaatajatele kindlasti huvitav mäng."

"Mängu algus natuke kripeldab - tundus, et oli penalti ja punase kaardi koht. Võibolla läksime närvi sellest ja ei suutnud emotsioone kontrollida. Tammeka pressis kõrgelt ja tugevalt, suure hooga, sellega oli meil natuke probleeme. Teine poolaeg nad vajusid natuke allapoole eduseisu kaitsma ja me saime mängu sisse. 2:1 seisul pärast Mata vigastust kadus ees natuke jõudu ära."

Täispikad intervjuud (alates 2:08:14):

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK