Teeveri ja nigeerlaste vahel jäi seis 5:5 (0)

Ingemar Teever. Foto: Oliver Tsupsman

Kolmanda liiga põhja tsoonis toimus nädalavahetusel märkimisväärne mäng, milles ekskoondislane Ingemar Teever ja kaks nigeerlast usinalt väravaid kõmmutasid. Kohtumine jäi 5:5 viiki.

Tallinna Dünamo läks 2:0, 4:2 ja 5:4 juhtima, aga Tallinna Zenit tuli iga kord kaotusseisust välja. Dünamo kõik tabamused märgiti kahe nigeerlase - Victor Ihonde ja Temitayo Doherty - arvele. Zeniti eest vastas Teever lausa üksinda viie väravaga.

Esimesed 28 minutit püsis tablool 0:0, kuid see-eest löödi teise kolmveerandtunni esimeses pooles 18-minutilise perioodi jooksul kuus kolli. Kolm väravat löödi kolmel järjestikusel (52., 53., 54.) minutil.

Kübaratriki teinud Doherty jaoks lõppes kohtumine punase kaardiga. Nagu kõigile viiele väravale, oli Zenitil ka punasele kaardile vastus olemas, kui Mirza Gassimov üleajal eemaldati.