Tauts ja Maryville Saints langesid USA üliõpilasliiga finaalturniirilt veerandfinaalis (0)

USA üliõpilasliiga NCAA teises divisjonis mängiv 22-aastane äärepoolkaitsja Rasmus Tauts pääses  Maryville Saintsiga oma konverentsist edasi play-off  finaalturniirile, kus pärast kahte võitu saadi kaotus veerandfinaalis.

Saints lõpetas Great Lakes Valley (GLV) konverentsi kolmanda kohaga ning pääses edasi play-off finaalturniirile.

1/16-finaalis alistati Tiffini ülikool 1:0. Tauts, kellel oli probleeme hüppeliigesega, selles kohtumises treenerite otsusel kaasa ei teinud.

1/8-finaalis kohtuti GLV konverentsi võitja Bellarminega, kellest oldi tasavägises mängus napilt üle. Bellarmine läks kohtumist 59. minutil juhtima, kuid Saints suutis 84. ja 86. mänguminutite väravatest kohtumise siiski võita. Tauts tegi kaasa 76 mänguminutit.

Veerandfinaalis kohtuti Indianapolisega, kellele jäädi minimaalse 0:1 skooriga alla. Tauts sai kirja 32 mänguminutit ning kollase kaardi.

Kogu hooaja saldoks jäi Tautsile 20 kohtumist. Nende mängudega sai ta kirja kaks väravat ja neli väravasöötu, olles sellega Saintsi paremuselt seitsmes resultatiivseim mängija.