Tauts alustab koos ekskoondislasega täna III liiga hooaega (+ Tiiriku kommentaar) (0)

Foto: Rasmus Tautsi Instagram

Täna III liiga idatsooni uut hooaega alustava Tartu Kalevi koosseisu kuuluvad ka endine Eesti koondislane Siim Tenno (29) ning USA-st Eestisse naasnud Rasmus Tauts (23).

Kui karjääri jooksul Tšehhi kõrgliigas ja Saksamaa madalamates liigades pallinud Tenno teatas jaanuaris tipptasemel jalgpalli mängimise lõpetamisest, siis see, kas Premium liigas 98 mänguga kaheksa väravat löönud Tauts naaseb Tammeka ridadesse, oli veel eelmise nädala lõpus kahtluse all.

"Just eile rääkisin temaga telefonis. Kuna ta alles hiljuti tuli Ameerikast tagasi, siis on ta praegu kahenädalases karantiinis. Hetkel tegeleb sellega ja on kodus. Aga seda, kas ta meeskonnaga liitub, ei oska ma täpselt öelda. Ta lõpetas kooli ära ja nüüd peab ise üle mõtlema, mida ta täpsemalt elus teha tahab - kas edasi õppida, tal on mingisugune või mingisugused, ma seda täpsemalt ei saa öelda, tööle minemise variandid. Hoiame omavahel suhtlust," sõnas Tammeka peatreener Kaido Koppel eelmisel pühapäeval.

REKLAAM

Tammeka tegevjuht Kristjan Tiirik kinnitas Soccernet.ee-le, et Tauts otsustas mängimist madalamas liigas jätkata töökohustuste tõttu. Tammeka enda poolt oli soov koostöö jätkamiseks olemas: "Alguses küll, kui ta veel Ameerikas oli, siis soovis tagasi tulla, aga vahepeal plaanid muutusid," sõnas Tiirik.

Lisaks Tennole ja Tautsile on Premium liiga kogemustega mängijatest Tartu Kalevi koosseisus Mikk Laas, Simo Tenno, Markus Jõgi ja Priit Peedo.

Kalevi vastaseks tänases avamängus on Türi Ganvix, kelle koosseisu kuuluvad Tammeka väravat 40 Premium liiga mängus kaitsnud Andrus Lukjanov ning koguni 114 kõrgliigamängu kogemusega Rauno Kald.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK