Täpselt aasta kuival olnud Laht: treener on öelnud, millal värav lõpuks tuleb (0)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

FC Kuressaare ründaja Sander Laht lõi üle-eelmisel hooajal Premium liigas 15 väravat ja eelmise hooaja esimeses pooles viis väravat, kuid on nüüd täpselt aasta aega kuival olnud. Viimati skooris ta 29. juunil 2019, kui aitas saarlased 1:1 viigini Narva Transi vastu.

Laht tunnistas, et nii pikk põud tema hinge eriti ei näri, sest kui ei tule, siis ei tule ja pole midagi teha, vahendab saaremaasport.ee.

"Treener on selle kohta öelnud väga hea lause, millal see värav ükskord tuleb, aga ma ei saa seda kahjuks öelda. Loodan, et see sünnib üsna pea," oli Laht oma võimalusi hinnates siiski jätkuvalt optimistlik.

"Eelmine poolaasta jäi kõik ikkagi minu haiguse taha, sel aastal pole väga palju variante ka saanud, pigem on võimalusi olnud teistel ründajatel. Õnneks ei ole minu löömatajätmiste tõttu meeskonnal midagi tegemata jäänud, sest teised mehed on vajalikud väravad ära vormistanud."

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK