Tammik skooris ja Napoli alustas hooaega võidukalt (Zlidnis samuti täpne) (1)

Lisette Tammik. Foto: Liisi Troska

Lisette Tammik lõi Napoli esimese värava Serie B-s ja aitas naiskonna 2:1 võidule Cesena üle.

Eelmisel hooajal Serie C-st astme võrra kõrgemale kerkinud Napoli naiskond läks Tammiku tabamusest võõrsil 33. minutil juhtima, kuid vaid minut hiljem viigistasid võõrustajad penaltist. Lõppsõna jäi siiski Napolile, võiduvärava lõi 54. minutil Martina Gelmetti.

Tammik vahetati 87. minutil puhkama, samuti Napoli ridades jätkav Vlada Kubassova mängis 90 minutit. Järgmises voorus läheb Napoli kodus vastamisi San Marino akadeemia naiskonnaga.

Värava sai kirja ka Inna Zlidnis, kui Ferencvaros alistas Ungari kõrgliigas võõrsil 5:1 Diosgyöri VTK. Zlidnis avas 23. minutil skoori ja poolaja võitis Ferencvaros 2:0, pärast kolmandat tabamust ning 77. minuti omaväravat lisati lõpuminutitel veel kaks tabamust. Zlidnis mängis 90 minutit. Liigatabelis on Ferencvaros kolme võidu ja ühe kaotusega kolmas, täisedu nelja võiduga jätkavast liidrist MTK Hungariast kolme punkti kaugusel.