Tammeka lõi alates 12. minutist kümnekesi mänginud Flora duublile kuus väravat (0)

Naiste Meistriliigas kuuendal kohal asuv Tartu Tammeka alistas karikavõistlustel Tallinna Flora II naiskonna 6:2 ja pääses 1/8-finaali. 16 parema hulka jõudis ka Esiliiga liider Viimsi, kes oli 5:0 parem Saku Sportingu II naiskonnast.

Esiliigas kuuendat kohta hoidev Flora teine naiskond mängis alates 12. minutist kümnekesi, sest nende väravavaht Ksenija Jerofejeva sai ilmse väravavõimaluse ärahoidmise eest otse punase kaardi. Tammeka haaras avapoolajal Aleksandra Orlova ühest ja Kirkeliis Lillemetsa kahest väravast 3:0 edu, aga vaheajale mindi 3:1 seisul, sest Simon Põlismäe lõi mõned minutid enne poolajavilet ühe värava tagasi. Ka teine poolaeg jäi Tammeka kasuks 3:1. Tammekal sahistasid Grete Kraus, Anna Maria Mets ja Renate-Ly Mehevets, Flora duubli eest skooris Valeria Liik.

Viimsi lõi Sportingu teisele naiskkonnale esimesel poolajal kolm ja teisel kaks vastuseta väravat. Esimesel poolajal säras kübaratrikiga Kätrin Välba ning teisel kolmveerandtunnil skoorisid Liis Getter Saar ja Melissa Aume. Kui Viimsi asub Esiliigas liidrikohal, siis Sportingu duubel paikneb kaheksandal ehk eelviimasel tabelireal.