Tamm hoidis taaskord taga nulli ning aitas Desna suure võiduni (0)

Neljapäeval täismängu ja ühtlasi nullimängu teinud keskkaitsja Joonas Tamm aitas eilses sõpruskohtumises Tšernigivi Desna värava puhtana hoida ning tegi seda ka täna.

Desna kohtus täna Valgevene kõrgliigaklubi Vitebskiga, kes alistati 4:0. Tamm vahetati välja 2:0 eduseisul, kohtumise 71. mänguminutil. Minut hiljem läks Ukraina kõrgliigaklubi 3:0 juhtima ning 90. minutil löödi ka neljas pall Vitebski võrku.

Täna oli sõpruskohtumine veel teiselgi Eesti koondislasel Ilja Antonovil, kelle koduklubi Ararat-Armenia mängis Venemaa esiliigaklubi FK Tekstilšiku vastu. Kui viimases sõpruskohtumises noppis Ararat suureskoorilise võidu, siis täna ei suudetud ühtegi väravat lüüa, ega ka endale lasta. Kohtumise protokolli avalikustatud pole.