Tamm hoidis Austria kõrgliigaklubi vastu taga nulli (0)

Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamm pidas täna Ukraina klubi Desna eest oma teise kohtumise, kui 1:1 viigistati Austria kõrgliigaklubi Hartbergiga.

Nelja päeva eest Desnaga liitunud ja kohe ka avamatši pidanud Tamm kuulus täna Hartbergi vastu algkoosseisu ja tegi kaasa esimese poolaja, mis lepiti 0:0 viiki. Teiseks poolajaks saatis Desna platsile uued mehed ja lõpuks mängiti välja 1:1 viik.

Järgmisena kohtub Desna 2. veebruaril Frank Liivaku endise tööandja FK Sarajevoga. Ukraina kõrgliigas jätkub Desna jaoks hooaeg 23. veebruaril, kui võõrsil on vastaseks liider Donetski Šahtar.