Tamberg: Bosniasse lähme võitma! (0)

Tanel Tamberg (esiplaanil) eilses trennis. Foto: Brit Maria Tael

Narva Transi kaitsja Tanel Tamberg sõnas pärast 0:2 kaotatud Euroopa liiga avamängu Željeznicari vastu, et võõrsil antakse endast kõik ja proovitakse ikka edasi pääseda.

"Olen pettunud. Kui sa kaotad, siis sa ei saa rahul olla. Valmistusime kaua ja vaatasime nende mänge, aga täna läks nii kahjuks. Ees oleks pidanud vähemalt ühe ära lööma," nentis Tamberg pärast mängu.

Transile sai pärast ilusat algust saatuslikuks Željeznicari 15. minuti värav, mis tuli korraliku segaduse järel. "Kõik jooksid ühte punkti. Hästi palju rahvast oli ühes kohas - ma hoidsin oma meest kinni ja minu arust seal segati ka Arturit (Kotenkot). Talle tehti blokk ja seepärast ta ei saanudki palli ilusti välja lüüa. Ma täpselt ei näinud, aga minu arust lendas temast endast värava poole," meenutas Tamberg.

"Muidugi lähme me Bosniasse võitma. Mängu ikka kaotama ei lähe, kindlalt lähme võitma. Nüüd teevad treenerid oma tööd ja kahe-kolme päeva pärast kuuleme, mismoodi mängima läheme."

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK