Tallinnas valmib septembriks uus miniväljak, mida soovib kasutada ka Poomi jalgpallikool (0)

Mart Poom. Foto: Oliver Tsupsman

Tallinna Rahumäe põhikooli territooriumil (Vabaduse pst 50) algavad lähiajal uue multifunktsionaalse spordiväljaku ehitustööd. Kunstmurukattega väljak, mille otstes saavad olema jalgpalliväravad, tuleb mõõtmetega 20x40 meetrit.

Nelja meetri kõrguse kergpaneel-aiaga piiratud väljak valmib 1. septembriks, tööde maksumus on ligi 137 000 eurot.

Uue väljaku vastu on juba huvi tundnud Mart Poomi Jalgpallikool. "Rahumäe põhikool jääb meie klubi piirkonda ja ka praegu käib sealt koolist päris palju poisse meie jalgpallikoolis ja klubis. Kindlasti oleme huvitatud seda Rahumäe põhikooli uut jalgpalliväljakut kasutama. Eks ruumikitsikus on Eestis enamikel klubidel. Kuna see on põhimõtteliselt meilt üle tee, siis loomulikult sooviksime vähemalt oma väiksemate gruppidega kevadest sügiseni seda kasutada," kommenteeris Poom Tallinna TV-le.

Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise sõnul sobib uus spordiväljak ka täiskasvanutele. "Loodan, et kooli hoolekogu teeb julge otsuse ning väljak saab olema piirkonna lastele avatud vabalt kasutamiseks ka õppetegevuse välisel ajal," lisas Šillis Tallinna linna kodulehele.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK