St. Pauli näitas Türgi sõjategevust toetanud mängijale ust (2)

St. Pauli fännid. Foto: robmilnesport.wordpress

Vasakpoolsete fännide poolest tuntud Saksamaa esiliigaklubi St. Pauli lõpetas koostöö türklasest poolkaitsjaga, kes avaldas sotsiaalmeedias toetust Türgi sissetungile Põhja-Süüriasse.

"Me toetame oma kangelaslikku sõjaväge ja armeed. Meie palved on teiega!" kirjutas Cenk Sahin reedel Instagramis. See tõi kaasa fännide kriitikatule ning lõppes täna klubi teatega mängija lahti laskmisest.

St. Pauli süüdistas mängijat korduvas klubi väärtuste eiramises, aga põhjendas otsust ka vajadusega mängijat kaitsta. "Et me seisame vastu sõjategevusele, ei kuulu kahtluse või arutluse alla. Selline tegevus ja sellega solidaarsuse väljendamine on vastupidised klubi väärtustele," seisab teates.

Mängija leping jääb esialgu kehtima, kuid St. Pauli andis talle loa esindada teisi klubisid.

REKLAAM

25-aastane Cenk Sahin oli mänginud Hamburgi klubis juba aastast 2016, kuid mitte esimest viiulit ja tänavusel hooajal ei pääsenudki ta varumeestepingilt väljakule.

2 kommentaari

ROOTSI KUNN   •  
(90.191.150.***)
No see ei ole mingi üllataus ST.Pauli arvates ei ole ka Eestis kommunismi ohvreid ja meid pole kunagi okupeeritud. Sellist suhtumist kogesin juba 10 aastat tagasi nende fänniturniiril käies.
ROOTSI KUNN   •  
(90.191.150.***)
Aga küsiks näiteks meie venekeelsetelt mängijatelt ,kuidas te suhtute Venemaa agressiooni Ukrainas ?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK