Spezia ja nimekate debütantidega Roma said avavoorus napi võidu (0)

Roma alustas võiduga. Foto: Scanpix / Massimo Pica / EPA

Pühapäeval toimunud Serie A viimastes kohtumistes said minimaalse võidu Spezia ja Roma, kes olid paremad vastavalt Empolist ja Salernitanast.

Võrdlemisi sündmustevaeses kohtumises alistas Spezia külla tulnud Empoli M'Bala Nzola 36. minuti tabamusest 1:0. Mängu jooksul tegi kodumeeskond ainult viis lööki, millest kaks leidsid tee raamide vahele. Seevastu Empoli saatis palli Spezia värava suunas teele koguni kaheksateistkümnel korral, kuid raamidesse läksid neist vaid pooled.

Eelmisel hooajal Konverentsiliiga võitnud Roma alustas Jose Mourinho juhtimisel sarnaselt Speziale, sest Salernitana alistati samuti skooriga 1:0. Ainsa tabamuse lõi 33. minutil Bryan Cristante. Samuti tegid pealinnaklubi eest debüüdi suvised täiendused Paulo Dybala, Nemanja Matic ning Georginio Wijnaldum. Kui esimene alustas algkoosseisus ning vahetati välja 88. minutil, siis Matic ja Wijnaldum tulid mängu pingilt vastavalt 68. minutil ning 78. minutil. Samuti suutis serblasest poolkaitsja teenida 72. minutil kollase kaardi.

Spezia - Empoli 1:0 (1:0)