SPAL andis teiseks tõusmise võimaluse lõpuga käest (0)

Georgi Tunjov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Itaalia esiliigas omas SPAL head võimalust teiseks tõusta, ent lasi võõrsil Cremonese vastu lõpu eel võidu peost ja pidi leppima 1:1 viigiga.

Georgi Tunjovi ja Kristofer Pihti koduklubi läks Milani kasvandiku ja mullu korraks ka Cagliari ridadest läbi põiganud Alberto Paloschi väravast 63. minutil juhtima, ent ei suutnud edu lõpuvileni hoida. 85. minutil viigistas Daniel Ciofani seisu ja sellest Cremonesele piisas, et punktist kinni hoida.

SPAL, kes pole sel hooajal liigamängudes Tunjovile esinudsmeeskonna eest minutikski mänguvõimalust andnud, jätkab liigatabelis 33 punktiga neljandal kohal. Sama palju punkte on kogunud ka Cittadella ja punkt rohkem on Salernitanal, liigat juhib 38 punktiga Empoli.