SPAL andis derbis eduseisu minutiga käest (0)

Georgi Tunjovi leivaisa SPAL läks maakonnaderbis Bologna vastu 1:0 ette, kuid leppis 1:3 kaotusega.

VAR-i abil teenitud Andrea Petagna penalti viis SPAL-i avapoolaja keskel ette, kuid minut hiljem näitas tabloo juba viiki - Roberto Soriano madala söödu aitas varbapuutest võrku kaitsja Francesco Vicari.

Teisel poolajal saatis Sinisa Mihajlovic pingilt väljakule Musa Barrow' ja minut hiljem tegi Gambia koondislane ka skoori, veel veidi hiljem kindlustas Andrea Poli seisu veelgi. SPAL küll üritas, aga ei suutnud mängu tagasi tulla.

Tunjov mahtus taas mängupäeva koosseisu, kuid jälgis kohtumist pingilt. SPAL jätkab hetkel tabelis väljalangemistsoonis.

SPAL - Bologna 1:3 (1:1)
23. pen. Andrea Petagna - 24. ov. Francesco Vicari, 59. Musa Barrow, 63. Andrea Poli

Fiorentina - Genoa 0:0

Realiseerimata penalti: 15. Domenico Criscito (Genoa)