Soccernet.ee avas oma TV-keskkonna (0)

Alates tänasest, 18. septembrist on kõikidel jalgpallisõpradel võimalus nautida Soccernet.ee audiovisuaalset sisu uues Soccernet TV keskkonnas.

Soccernet TV koondab kokku eelkõige kõik otseülekanded, aga ka videosaate "Silm peale!" ja taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)". Lehel oleva kava kaudu on võimalik leida nii lähema kui ka kaugema aja ülekanded, lisaks vaadata mugavalt järele juba eetrisolnud sisu.

"Soccernet TV-st on meil toimetuse sees olnud juttu pikalt ning mul on väga hea meel, et see lõpuks külastajatele avatud sai," ütles Soccernet.ee peatoimetaja Kasper Elissaar. "Juba ainuüksi meie kasvanud otseülekannete maht on see, mis nõudis kasutajate mugavuse parandamist. Nüüd on olemas koht, kus kogu audiovisuaalne sisu on hõlpsalt kättesaadav."

Soccernet TV keskkonda jõuab nii brauseris kui nutiseadmes tv.soccernet.ee kaudu. Samuti on otselink keskkonda Soccernet.ee Androidi ja iPhone'i äppides.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK