Sõbrad kutsuvad Brasiilia koondise unustatud tähte tagasi Inglismaale (0)

Foto: Hiina kõrgliiga Twitter

Hiina klubi Shanghai SIPG-i hingekirja kuuluv poolkaitsja Oscar tunnistas, et vanad kamraadid David Luiz ja Willian keelitavad teda Arsenaliga liituma.

Nüüdseks 29-aastane Oscar kolis Euroopasse 2012. aasta suvel ja liitus Chelseaga, kus ta Luizi ja Willianiga aastaid riietusruumi jagas. Pärast nelja Londonis veedetud hooaega lahkus ründav poolik aga Hiina, kui SIPG maksis tema õiguste eest ligikaudu 65 miljonit ja lepingusse märgiti nädalapalgaks 450 000 eurot. Brasiillane tunnistas juba toona, et otsus oli motiveeritud rahast.

Neli aastat hiljem on Luiz ja Willian kokku saanud Arsenalis, kuid Oscar mängib endiselt Hiinas. Samas tõdes ta, et tahaks end veelkord Euroopas proovile panna. "Nad on mulle helistanud, muidugi. Suhtleme palju. Nad kutsusid mindki Arsenali," rääkis Oscar Fox Sports Brasilile.

"Aga olukord on keeruline. Mul on Shanghais leping ja lahkuda pole nii lihtne. Willianil sai leping [Chelseaga] läbi ja mul on hea meel, et nad taas kokku said. Loodetavasti on nad seal õnnelikud! Tahan muidugi Euroopasse naasta, aga praegu pole selleks õige hetk. Tahan lepingut austada, aga pärast seda mõtlen kindlasti Euroopale."

REKLAAM

Jalgpalli mõistes ääremaale kolimisega jäi soiku ka Oscari koondisekarjäär. 2011. aastal debüteerinud mehe kontol on Brasiilia eest 47 mängu ja 12 väravat, kuid Hiinast pole teda enam koondisesse kutsutud.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK