Skandaalne kohtumine Leedus: kohtuniku absurdne otsus langetas meeskonna karikasarjast (0)

Eile peeti Leedu karikavõistluste teises ringis skandaalne kohtumine, kus kolmanda liiga klubi Šilas langes ebatavalisel moel konkurentsist.

Esiliigaklubi Vilniuse BFA läks võõrsilväljakul kohtumist 1:0 juhtima, kuid teise poolaja alguseks, 46. minutiks oli Šilas juba 2:1 eduseisu saavutanud. Kuni lõpuminutiteni tundus, et võiduga lahkub kodumeeskond Šilas, kuid 86. minutil otsustas kohtunik mängu pea peale keerata.

Kõigepealt andis kohtunik Šilase peatreenerile punase kaardi ning seejärel eemaldati platsilt mängumees Ricardas Beniusis, kuna tema aluspesu särk ning püksid olid valet värvi.

Šilase mängijad hakkasid selle peale protesteerima ja keeldusid edasi mängimast. BFA kasutas olukorra ära ning lõi 87. minutil viigivärava, kaks minutit hiljem võiduvärava ning pääses 3:2 võiduga kaheksandikfinaali.

Šilast ootab ilmselt sellise protesti eest trahv ning distsiplinaarkomisjon tegeleb edasi kohtuniku otsusega eemaldada mängija täiesti ennekuulmatul moel.