Sillamäe saatis ka Vnukovi minema, Ratnikov sai viimase võimaluse (3)

Aleksandr Starodubtsev. Foto: Hendrik Osula

Kui üle-eelmisel nädalal loobus Sillamäe Kalev Kassim Aidara ja Mindaugas Kalonase teenetest, siis nüüd avaldas klubi president, et kahele leegionärile järgnes ka Deniss Vnukov. Daniil Ratnikovile anti viimane võimalus.

"Me ei saa selliste mängijate enda juures hoidmist lubada," ütles Sillamäe president Aleksandr Starodubtsev Põhjarannikule Vnukovi kohta, kellele ta heitis ette silmnähtavalt mänguisuta tegutsemist Narva Transi vastu.

Koos Vnukoviga vahepeal duublisse saadetud Ratnikov on esialgu meeskonnas alles. "Andsime talle veel viimase võimaluse. Me teame, et temaga on mitmeid probleeme, kaasa arvatud distsipliiniga. Aga ta on hingelt jalgpallur ja me oleme püüdnud teda kõigele vaatamata enda juures hoida," oli Starodubtsev avameelne.

Juuni teises pooles kavatseb Kalev palgata ärasaadetute asemele mõned uued mängijad. Peatreenerina jätkab duubli juhendaja Vadim Dobiža. Starodubtsevi sõnul ei ole klubil praegu raha uue treeneri palkamiseks.

REKLAAM

Samas on Starodubtsev veendunud, et Sillamäe tuleb rahalisest kriisist välja.

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

Karv   •  
(84.50.197.***)
Huvitav kaua seda jama taluma peab. Tuuakse jälle mingid tüübid sisse, vōetakse kaks vōitu ja saadetakse siis minema aga liiga koht saab kindlustatud. Tōeline jalgpalli arendamine!
Ennustaja Ilona   •  
(213.219.107.***)
Jõhvi Lokomotiiv 2
noh   •  
(195.50.210.***)
kui palgad on pikalt maksmata, küllap läksid ise minema (mõni võis muidugi ka kihlveoturult lisa minna teenima, aga selle kohta avalikke süüdistusi pole)

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK