Sillamäe kõrvaldas klubist Aidara ja Kalonase ning karistas Ratnikovi ja Vnukovit (0)

Vadim Dobiža. Foto: Jana Pipar

Sillamäe Kalev loobus eelmisel nädalal Kassim Aidara ja Mindaugas Kalonase teenetest ning karistas halva mängu eest Daniil Ratnikovi ja Deniss Vnukovit.

Reedeses Ida-Virumaa derbis mängis Sillamäe ilma mitme varasema põhimeheta. Treener Vadim Dobiža ütles Põhjarannikule Ratnikovi ja Vnukovi kohta lakooniliselt: "Neid on karistatud."

Mille eest? "Halva mängu eest Narvas." Dobiža kupatas mõlemad mehed duubelmeeskonda, kus nad aga pühapäeval toimunud kohtumises tema sõnul end märkimisväärselt ei rehabiliteerinud.

Prantsusmaa passiga Aidara kohta oli Dobiža veelgi napisõnalisem. "Ta on meeskonnast kõrvaldatud," sõnas treener, lisades vaid, et tema teenetest loobumine on klubisisene küsimus.

REKLAAM

Dobiža sõnul läksid Kalevi teed lahku ka endise Leedu koondise poolkaitsja Kalonasega, keda palgates lootis meeskond oluliselt tugevdada oma keskvälja. "Paraku ei olnud ta siia jõudes sugugi hooajaks valmis ega näidanud loodetud taset. Lisaks tekkisid tal ka distsipliiniprobleemid," märkis ta leedulase kohta.

Maksim Lipin vahetati aga reedel pärast avapoolaega välja vigastuse tõttu.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK