Sidorenkov: arvulises ülekaalus ei läinud mäng lihtsamaks (Raudsepp punasest: tundus tavaline olukord) (0)

Foto: Andrei Smetana

Tallinna Legioni äärekaitsja ütles, et 2:1 võidumängus Nõmme Kalju vastu oli vaja palju vaeva näha.

Legioni vasakkaitsja Andrei Sidorenkov: "Täna oli võitluslik mäng. Isegi siis, kui nad jäid kümnekesi, ei läinud mäng lihtsamaks. Pidime ikkagi nende pikkade pallidega palju vaeva nägema, aga täna läks hästi."

"Mulle meeldiks kogu aeg tugevate vastastega mängida. Ainult nii saame me paremaks ja meie noored mängijad, kes tahavad jõuda tippu, kasvavad just sellistes mängudes. Esimesed kaks mängu olid samamoodi võitluslikud ja me neid lihtsalt ära ei andnud, isiklikud vead otsustasid need mängud. Täna tegime vigade paranduse."

"Kahju, et täna pealtvaatajaid ei olnud, tahaks neid ka kuulda. Aga esimese kolme punkti üle on väga hea meel."

REKLAAM

Kalju vasakkaitsja Andreas Raudsepp: "Kindlasti mõjutas punane kaart mängu kulgu kõvasti. Ma ei tea, kas see oli õige või mitte, eks kordusest peab vaatama. See enam ei muuda midagi, aga mulle tundus, et see oli tavaline võitlusolukord. Ma ei arvanud, et sealt võiks punane tulla."

"Täna me ei leidnud õiget mängurütmi, taga oli väga palju eksimusi. Ilm ja kuiv kunstmuru ei lubanud palli piisavalt kiiresti liigutada, et tsoone ära kasutada."

"Kõik on veel ees, üks kaotus praegu suures plaanis ei muuda veel midagi."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK