Seni kaotuseta Silmet Cosmose vastu ei saanud (galerii Wolvesi ja Aruküla mängust!) (0)
Coolbet saaliliiga seitsmendas voorus läksid omavahel vastamisi seni kaotuseta püsinud meeskonnad Sillamäe Silmet ja Tallinna Cosmos. Täiseduga liider Cosmos võitis 6:2.
Tiitlikaitsja läks 26. minutiks 6:0 juhtima, seejärel lõi Silmet kaks auväravat. Cosmose eest skoorisid kaks korda Dmitro Sorokin ja Oleksandr Sorokin.
Silmet langes liigatabelis kolmandaks, kuna Viimsi Smsraha teenis ühe kaotuse kõrvale kuuenda võidu. Viimsi oli parem Jõhvi Phoenixist 10:3, kübaratriki tegi Egert Peljo.
Võidurõõmu tundsid seitsmendas voorus ka Tartu Ravens Futsal, Aruküla Radius ja JK Kohila. Ravensi vastu oli Narva United lähedal suurele tagasitulekule, vähendades 0:5 kaotusseisu 4:5-le, kuid kaotas lõpuks 4:6. Arukülale 0:6 alla jäänud Jõgeva Wolves jätkab ainsagi punktita.
Mitteametlikud protokollid (EJL-i kodulehelt):
3. detsembril kell 17.00 Sillamäe spordikompleksis
Sillamäe FC NPM Silmet - Tallinna FC Cosmos 2:6 (0:3)
27. Dmitri Gussev, 36. Anton Pfening - 7., 11. Dmitro Sorokin, 20. Jaroslav Lebid, 21., 26. Oleksandr Sorokin, 23. Nikita Tšernei
Hoiatused: 18. Roman Bažkov, 36. Anton Mašinistov
Pealtvaatajaid: 172
Kohtunikud: Rait Ojanurme, Asser-Enri Soro
Kolmas kohtunik: Aleksander Kattel
Silmet: Eduard Orehhov, Vitali Andrejev, Anton Pfening, Vladislav Vorontsov, Anton Mašinistov,
Artjom Romanov, Maksim Gontšarov, Dmitri Gussev, Stanislav Gussev, Raul Männi, Roman Bažkov, Stanislav Agaptšev.
Cosmos: Dmitri Gabenko, Mark Ivanov, Jaroslav Lebid, Oleksandr Sorokin, Dmitro Sorokin, Mihhail Timošenko, Nikita Tšernei, Boriss Poddubnõi, Aleksei Panin, Marek Naal, Konstantin Koroljov.
3. detsembril kell 20.00 Viimsi kooli spordikompleksis
Viimsi FC Smsraha - Jõhvi FC Phoenix 10:3 (4:0)
11., 31., 38. Egert Peljo, 12., 14. Artur Bõstrov, 14., 37. Edwin Stüf, 34. Mark Boskin, 35. Ervin Stüf, 40. Nikita Andrejev - 24. Jelissei Zahharov, 35., 37. Aleksandr Dubõkin
Hoiatused: 33. Egert Peljo - 15. Vladimir Aga, 25., 27. Nikita Volkov
Eemaldamine: 27. Nikita Volkov (Phoenix)
Pealtvaatajaid: 33
Kohtunikud: Neeme Neemlaid, Roman Daniljuk
Kolmas kohtunik: Gabriela Kaskmaa
Viimsi: Mark Boskin, Ervin Stüf, Artur Bõstrov, Edwin Stüf, Igor Vassiljev, Alex Renin, Egert Peljo, Nikita Stepanov, Nikita Andrejev.
Phoenix: Viktor Gussev, Andrei Vrabie, Jelissei Zahharov, Aleksandr Dubõkin, Reino Urlih, Roman Svidovitš, Artur Salmus, Nikita Volkov, Ivan Radionov, Vladimir Aga.
3. detsembril kell 14.30 Narva spordikeskuses
Narva United FC - Tartu Ravens Futsal 4:6 (0:4)
32., 37. Dmitro Kalininski, 35. Stanislav Bõstrov, 38. Irakli Torinava - 3., 11. Lehar Savikink, 7. Erki Mõttus, 19. ov. Vitali Kutuzov, 28., 39. Temari Nuuma
Hoiatus: 28. Andrei Gornev
Pealtvaatajaid: 140
Kohtunikud: Jagnar Jakobson, Kristjan Lukk
Kolmas kohtunik: Kristjan Siilak
Narva: Dmitri Baidarov, Irakli Torinava, Stanislav Bõstrov, Vitali Kutuzov, Maksim Raužin, Andrei Rešetnikov, Jegor Korobov, Andrei Gornev, Ilja Jazev, German-Guri Tsvibelberg, Dmitro Kalininski, Daniil Dikopavlenko.
Ravens: Rene Kolsar, Temari Nuuma, Erki Mõttus, Lehar Savikink, Juhan Kondike, Jevgeni Dorofejev, Jan Mihkel Leetsaar, Kristo Pahla, Mats Plado, Markel Utsal.
3. detsembril kell 17.00 Jõgeva spordikeskuses Virtus
FC Jõgeva Wolves - Aruküla Radius 0:6 (0:4)
4., 30. Marko Nahkor, 5. Andre Lille, 10. Rando Randjõe, 16. Kevin Sooaluste, 26. Kristo Remmelgas
Hoiatused: 13. Brein Agu, 20. Targo Parkala, 23. Mihhail Gutak, 35. Marko Murumaa
Pealtvaatajaid: 45
Kohtunikud: Andrei Karhu, Andrus Õun
Kolmas kohtunik: Voiteh Karnatsevitš
Wolves: Mart Päll, Maksim Mitrofanov, Eduard Kovbasnjuk, Marko Murumaa, Mihhail Gutak, Targo Parkala, Margo Parkala, Brein Agu, Mairo Reinsaar.
Aruküla: Oliver Vunder, Rando Randjõe, Kristo Remmelgas, Ergo Teino, Tristan Saupõld, Marko Nahkor, Kevin Sooaluste, Rasmus Puusta, Andre Lille.
3. detsembril kell 19.00 Kohila spordihoones
JK Kohila - Rummu Dünamo 6:3 (3:0)
18., 18. pen. Martin Taska, 19. Jaan-Kristjan Kaalma, 21. Rauno Kald, 24., 30. Lauri Lend - 22., 32. Sergei Mištšenko, 27. Jegor Portjankin
Hoiatused: 12. Nikolai Pulkkinen - 18., 23. Vitali Borovikov, 34. Aleksandr Vtorušin
Eemaldamised: 22. Martin Heinaru - 23. Vitali Borovikov
Pealtvaatajaid: 70
Kohtunikud: Andres Jahimaa, Dmitri Kulikov
Kolmas kohtunik: Oliver Raudsepp
Kohila: Madis Rajando, Martin Heinaru, Taavi Aus, Rauno Kald, Martin Taska, Jaan-Kristjan Kaalma, Tanel Oeselg, Radek Valdre, Nikolai Pulkkinen, Lauri Lend, Ivan Šatalov.
Rummu: Silver Lill, Sergei Mištšenko, Aleksandr Seppago, Arseni Hmeljov, Vitali Borovikov, Mark Rabkov, Aleksandr Vtorušin, Valeri Mihhailov, Jegor Portjankin, Tšaslau Ustsinovitš, German Muhhin.
Tabeliseis:
1. Tallinna FC Cosmos 7 7 0 0 71:12 21
2. Viimsi FC Smsraha 7 6 0 1 39:21 18
3. Sillamäe FC NPM Silmet 7 5 1 1 34:20 16
4. Tartu Ravens Futsal 7 5 0 2 33:29 15
5. Narva United FC 7 3 1 3 33:42 10
6. Aruküla Radius 7 3 0 4 28:22 9
7. JK Kohila 7 2 0 5 19:31 6
8. Jõhvi FC Phoenix 7 2 0 5 20:50 6
9. Rummu Dünamo 7 1 0 6 22:41 3
10. FC Jõgeva Wolves 7 0 0 7 14:45 0