Senegal ja Belgia olid MM-i eel võidukad (0)

Eile toimunud sõprusmängud lõppesid positiivse noodiga Senegali ja Belgia jaoks.

Päeva esimeses mängus läksid vastamisi Senegal ja Lõuna-Korea. Austrias toimunud kohtumisele ei lubatud mitte ühtegi pealtvaatajat.

67. minutil juhtima läinud Senegali värava autoriks oli Kim Young-Gwon, kes palli oma võrku saatis. Moussa Konate tagas omadele kindla võidu, kui lisaajal penalti realiseeris. Senegal võitis mängu 2:0.

Hilisõhtul lõppenud Belgia ja Costa Rica vahel toimunud mäng lõppes seisuga 4:1. Costa Rica asus Bryan Ruizi iluväravast juhtima, kuid 7 minutit hiljem viigistas Dries Mertens seisu. Romelu Lukaku lisas 42. ja 50. minutil veel kaks ning väravatesaju lõpetas Michy Batshuayi.

Kokku sooritas Belgia koondis 21 pealelööki, millest 9 läksid raami. Costa Rica seevastu aga lõi vaid kahel korral peale. Postide vahele saadeti vaid üks pall, mis costaricalastele värava tagas.

E-alagrupis oleva Costa Rica esimene alagrupimäng toimub 17. juunil Serbia vastu. Päev hiljem mängivad F-alagrupis Lõuna-Korea Rootsiga ning Belgia G-alagrupis Panamaga. H-alagrupis paikneva Senegali esimene mäng toimub 19. juunil Poolaga.

Senegal - Lõuna-Korea 2:0 (0:0)