Seinäjoki ja Lahti lõpetasid hooaja omavahelise viigiga (0)

Täna Soome kõrgliigas ainsa eestlasena 90 minutit mänginud Brent Lepistu. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Trevor Elhi, Mihkel Aksalu ja Zakaria Beglarišvili koduklubi Seinäjoki tegi Soome kõrgliiga viimases voorus Brent Lepistu tööandja Lahtiga väravateta viigi.

Lepistu mängis algusest lõpuni, Elhi tegi kaasa teise poolaja, Beglarišvili istus varupingil, Aksalu puudus koosseisust vigastuse tõttu.

HIFK-i varuväravavaht Martti Puolakainen vaatas pingilt 2:0 võitu RoPS-i üle. Hindrek Ojamaa puudus koosseisust, kui tema leivaisa VPS lõpetas hooaja 3:2 võiduga KPV üle.

Kokkuvõttes teenis HIFK seitsmenda, Lahti kaheksanda, Seinäjoki üheksanda ning VPS väljalangemist tähistava viimase, 12. koha.

Ojamaa käis tänavu Soome kõrgliigas väljakul 18 mängus ja lõi ühe värava. Elhi sai kirja 16, Aksalu 15, Lepistu 8 ja Beglarišvili 5 mängu, Puolakainen platsile ei pääsenud.