Schalke astus järjekordse kaotusega häbistava rekordi piirimaile (0)

Marvin Duckschi pehme tõste tõi tabloole 2:0. Foto: Scanpix / Imago Images / Nordphoto

Bremeni Werder jätkab Bundesligas oma head minekut, kui 13. mänguvoorus saadi kirja võit Schalke üle. Mullu madalamal astmel pallinud Werder on tänast duellipartnerit edukalt taltsutanud alates 2020. aasta kevadest.

Kodused läksid matši juhtima 29. mänguminutil, kui Mitchell Weiseri soolo järel sai priilt paigutada Niclas Füllkrug. Teisel poolajal leiti hiilgava sööduga üles Marvin Ducksch, kelle pehme tõste tõi Werderile mugava eduseisu.

Väravaraame kolmel korral ohustanud Schalke vastus sündis kümmekond minutit hiljem, enamaks rammu polnud. 1:2 kaotusseis tähendas aga seda, et Schalkel pole Bundesligas õnnestunud võidutseda 35 järjestikuses võõrsilmängus. MM-i tõttu tuleb uut šanssi oodata 2023. aasta jaanuarini ja kui Frankfurdi Eintracht jääb siis alistamatuks, võetakse kõigi aegade rekord täielikult enda nimele.

Üleüldse on Schalke võtnud punkte kokku neljas matšis ning liigatabelis ollakse viimasel pulgal. Bremeni Werder 13 kohtumise järel seitsmes.

Bremeni Werder - Schalke 2:1 (1:0)