Sarri esimene mäng Chelseas lõppes võiduga (1)

Chelsea pidas täna Austraalias esimese kohtumise uue peatreeneri käe all ning tasuks väärikas 1:0 võit.

Chelsea sai Perth Gloryst jagu tänu esimesel poolajal löödud väravale. Juba mängu viiendal minutil said sinisärgid rõõmustada, kui Callum Hudson-Odoi end äärel vabaks mängis ning palli kasti saatis. Pedro oli õigel ajal õiges kohas ning saatis palli kentsakalt, kuid kindlalt väravavõrku.

Peatreener Maurizio Sarri sõnul ei peegeldanud tulemus mängupilti, kuid sellisel perioodil on üldine esitus kõige olulisem, rahule võis jääda mängu avapoolaja ning teise poolaja esimese 15 minutiga. Sarri lisas, et MM-i tõttu ollakse ilma 12 mängijast ning see raskendab meeskonna olukorda.

"Me kaotasime distantsi kaitsjate ja poolkaitsjate vahel, kuid me teame, et me peame töötama. Me peame minema tagasi Cobhami ning kõvasti tööd tegema. Me teame, et me peame arenema väga kiiresti," selgitas Sarri.

Järgmisena ootavad Chelseat ees Milano Inter ning Arsenal. Inglismaa kõrgliigas sõidetakse 11. augustil külla Huddersfieldile ning nädal hiljem võõrustatakse Arsenali.