Säranud Mets liiga läbimisest täiseduga: meil oli raskeid perioode kõikides mängudes, aga 12 punkti ütleb kõik (0)

Karol Mets võidumängus San Marino vastu. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti koondise keskkaitsja Karol Mets, kes tegi 4:0 võidumängus San Marino vastu eeltöö kolmele tabamusele ja andis kaks väravasöötu, oli rõõmus, et Rahvuste liiga D-divisjon läbiti täiseduga.

"Lõppkokkuvõttes on emotsioon positiivne. Eesmärk oli grupp 12 punktiga lõpetada ja sellega saime hakkama. Selle üle on kindlasti väga hea meel," ütles Mets kohtumise järel. "Mängupildist rääkides siis kindlasti esimesel poolajal oli mingi periood, kus kaotasime palli liiga kiiresti ja söödud ei olnud täpsed ning tegime üldse tehnilist praaki palju - sellega kindlasti me ei saa rahul olla. Enne mängu sai rõhutatud, et me ei annaks initsiatiivi neile oma praagiga: las nad siis võidavad selle palli tagasi. Selle üle kindlasti ei ole hea meel, aga lõpp hea, kõik hea."

Mis tingis keerulise kohtumise alguse? "Võib-olla see tahe oli nii suur kohe midagi ära otsustada. Ega see nüüd nii lihtne ka ei ole, et tuled ja hakkad lööma. Selleks peab ikkagi kannatlikult vastase kuskilt tasakaalust välja viima. Olen nõus: esimesed 30 minutit ei olnud meie poolt hea," vastas keskkaitsja.

Mets individuaalselt tegi silmapaistva kohtumise, sest nullimängu kõrval panustas ohtralt ka ründetegevusse. Kaitsja rääkis: "Küllaltki lihtne oli neid palle sinna liini taha mängida: vastased jätsid mu vabaks ja sain mängida oma tugevustele. Selles mõttes kõik õnnestus ja hea meel, et ründajad suutsid need võimalused ka võrku panna. Mul on väga hea meel mängijate üle, kes täna väravaid lõid. Ja palju õnne Taijole esimese värava puhul!

REKLAAM

Ma ütlen ausalt: mul on hea meel selle üle, et taga oli null. San Marino pole oma ajaloo jooksul väga palju väravaid löönud ning kindlasti ei tahtnud olla üks neist, kellele nad selle värava löövad. Selle nullimängu üle on hea meel! Väravasööt kaitsja puhul on boonus. Eelkõige taga null ja siis vaatame edasi."

Eesti langes kevadel Rahvuste liiga D-divisjoni, ent sügiseks tõusti sellest uuesti välja. Metsa sõnul on oluline, et tulemused tehti ära, aga loorberitele ei saa puhkama jääda: "Kui ma nüüd tõele au annan, siis nii hõlpsalt see tegelikult ei käinud, nagu see sõnades väljendub. Mänguliselt oli meil raskeid perioode kõikides mängudes. Sellega peame kindlasti tulevikku vaadates tööd tegema, aga jah, 12 punkti ütleb kõik. Lõppkokkuvõttes statistika ei valeta."

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK